درباره ما

خانهدرباره

گروه صنعتی دانیال استیل

درباره دانیال استیل.

دانیال استیل در سال 1385 با هدف توليد انواع ورق گالوانيزه، ورق رنگی و نورد سرد توسط آقای رسول دانیال زاده کارآفرین برتر حوزه فولاد تاسيس گرديد.
اين کارخانه با مساحت بالغ بر 87000 متر مربع در شهرک صنعتی سمنان واقع گردیده و درحال حاضر با برخورداری از دو خط تولید پیشرفته ورق گالوانیزه با ظرفیت اسمی سالانه 390 هزارتن و خط تولید ورق رنگی با ظرفیت اسمی سالانه 150هزارتن پاسخگوی نیاز بازارهای داخلی و صادراتی می باشد.

demo-attachment-4450-Goal

آزمایشگاه مجهز

آزمايشگاه‌های مجهز شركت دانیال استیل با بهره گیری از جدید ترین تجهیزان آزمون وسنجش و پرسنل متخصص مشغول به ارائه خدمات هستند.

demo-attachment-900-Combo-Chart

+1000 موقعیت شغلی

بیش از 1000 موقعیت شغلی ایجاد شده توسل پرسنل ماهر و متعهد که به پیش رفت روزانه این شرکت کمک می کنند.

ezgif.com-gif-maker (2)
roll-copper-sheets

17+

سال سابقه حرفه‌ای

هم اکنون در این مجموعه نزدیک به 250 نفر مشغول بکار بوده که با افتتاح خط تولید نورد سرد  به تعداد بیشتری افزایش خواهد یافت. همچنین مجموعه دانیال استیل درکنار ایجاد اشتغال مستقیم، موفق به ایجاد حداقل 1000 موقعیت شغلی غیر مستقیم درسطح استان وکشور گردیده است.

از سوی دیگر دريافت نشان استانداردهای ملی و گواهی كيفيت ایزو 9001 در توليد ورق‌های گالوانيزه ورنگی حاكی از عزم راسخ اين شركت در دسترسی به كيفيت برتر و بهبود مستمر و ارتقای رضایت مشتریان می باشد.

همچنین آزمايشگاه‌های مجهز شركت دانیال استیل با بهره گیری از جدید ترین تجهیزان آزمون وسنجش و پرسنل متخصص مشغول به ارائه خدمات آزمايشگاهی جهت انجام آزمون‌های مختلف بر روی انواع ورقهای گالوانيزه، رنگی،لوله و پروفیلهای ساختمانی بوده و برنامه آتی آن اخذ تایید صلاحیت سازمان ملی استاندارد ایران می باشد.

یکی دیگر از  افتخارات مجموعه برخورداری از واحد تحقیق و توسعه(R&D) ونوآوری می باشد که یکی از ارکان رقابت پذیری و همگام بودن با تکنولوژیهای روز دنیامیباشد که  درسال 1401 موفق به اخذ پروانه تحقیق و توسعه گردید .

شرکت دانیال استیل به عنوان تنها تولید کننده ورق گالوانيزه و رنگی در حد فاصل پایتخت و شرق کشور، توانسته علاوه بر ايجاد اشتغال در این منطقه، نقش بسزايی در تحقق خود كفايی، توسعه صنعتی و رشد اقتصادی كشور ایفا نماید.

از سال 1385 با راه اندازی خطوط تولید ورق گالوانیزه از ضخامت 3-0.25 میلی متر در دو خط تولید و نيز ورق رنگی از ضخامت 1.25-0.25 میلی متر بمنظور تنوع بخشی به انواع محصولات فولادی قابل عرضه در بازار فولاد ، ذیل شرکت گروه کارخانجات نورد و لوله سمنان تاسیس شد و تا سال 1400 زیرمجموعه آن شرکت بوده است .از ابتدای سال 1400 این کارخانه بعنوان یک شرکت مستقل از گروه کارخانجات نورد و لوله سمنان جدا شده و با تمرکز بر روی تکمیل زنجیره تولید محصولات به فعالیت خود ادامه میدهد .

شرکت دانیال استیل در شهرک صنعتی سمنان در زمینی به مساحت 87000 متر مربع احداث شده است و ظرفیت خطوط تولید دو خط تولید ورق گالوانیزه مجموعاٌ 390000 تن و خط توليد ورق رنگی 150000 تن در سال می باشد .

این مجموعه موفق به تدوین استاندارد کارخانه ای تولید ورق رنگی به شماره پروانه 00043/73/39 در سال 96 گردیده و همچنین دارای نشان استاندارد به شماره پروانه 7336420925  جهت تولید ورق گالوانیزه (شماره استاندارد 7596) شده است.

همچنین طرح توسعه واحد نورد سرد این مجموعه با سرمایه گذاری مکفی از سال 1399 آغاز شده و در سال 1402 با ظرفیت تولید سالانه ۶۰۰۰ تن انواع ورق اسید شویی و سرد به بهره برداری خواهد رسید .

بدلیل استقرار این کارخانه در حد فاصل پایتخت و شرق کشور و عدم وجود کارخانه مشابه پتانسیل ایجاد یک گروه صنعتی بزرگ به عنوان یک مکان مناسب و ایجاد اشتغال و کارآفرینی در کشور را دارا می باشد .